Studio Au Coeur De Nice

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Studio Au Coeur De Nice van 17 m² ligt op 1 km van Gare de Nice-Ville treinstation en op slechts 200 meter ver van de Notre-Dame de Nice. Wifi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Studio Au Coeur De Nice heeft een complete keuken.

Het appartement heeft een ligging op een klein stukje lopen van de Colline du Château, Place Masséna is op wandelafstand van 7 minuten hiervandaan. 1-slaapkamer Studio Au Coeur De Nice is op 400 m van Boutique de l'homme moderne en biedt een gemakkelijke wandeling van 5 minuten naar het centrum van Nice. Dit appartement ligt binnen een paar straten van het Palais Lascaris. Jean Medecin Pastorelli bushalte ligt vlak om de hoek van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Au Coeur De Nice
Charmant Appartement En Plein Coeur De Nice
Mobiele prijsaanbieding

Charmant Appartement En Plein Coeur De Nice

69 m van de accommodatie
Studio N2 Saleya Au Coeur De Nice
Mobiele prijsaanbieding

Studio N2 Saleya Au Coeur De Nice

6.2
Aangenaam 4 beoordelingen
86 m van de accommodatie
USD 120 USD 108
per nacht
Le Nicois
Mobiele prijsaanbieding

Le Nicois

134 m van de accommodatie
USD 522 USD 470
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06088920688AV
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Au Coeur De Nice gelegen?
      Studio Au Coeur De Nice is naast de Place Masséna gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Au Coeur De Nice?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Au Coeur De Nice zijn onder andere het Nationaal Museum Marc Chagall, het Nice Etoile winkelcentrum, het Parc des Arènes de Cimiez.
    • Hoeveel kost het om bij Studio Au Coeur De Nice te verblijven?
      Een overnachting in Studio Au Coeur De Nice kost €175.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Grand Cafe de Lyon à Nice en Zumo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Studio Au Coeur De Nice?
      Bij Studio Au Coeur De Nice kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 17 m².
    • Heeft Studio Au Coeur De Nice een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Studio Au Coeur De Nice.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Au Coeur De Nice

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten